نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/28      9:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:117


نسخه چاپی
دستگیری اعضای باند سارقان محتويات داخل خودرو در پردیس
گروه استان ها- شرق استان تهران –فرمانده انتظامي استان از دستگيري اعضای باند 3 نفره سارقان محتويات داخل خودرو و کشف 20 فقره سرقت در شهرستان پردیس خبر داد.

سردار "کیومرث عزیزی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پي دريافت اطلاعاتي مبني بر سرقت قطعات و محتويات داخل خودرو در شهر بومهن شهرستان "پردیس"، پيگيري موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بررسي هاي اوليه، سر نخ هايي از حضور اعضای يک باند سارق به دست آمد که سرانجام با تحقیقات میدانی فراگیر، محل اختفاي آنها شناسايي شد.

سردار عزیزی خاطر نشان کرد: سرانجام پس از اتمام کار اطلاعاتی، هنگامی که سارقان در حال جابه جايي تعدادی از اموال مسروقه با یک دستگاه خودرو سواری پراید در سطح این شهرستان بودند، شناسايي و با انجام عملیاتی هدفمند 2 مرد و یک زن دستگير شدند.

وي تصريح کرد: با بررسي شيوه و شگرد سرقت ها و مقايسه آن با سوابق سرقت هاي انجام شده، متهمان تا کنون به 20فقره سرقت محتويات خودرو اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران ادامه داد: با شناسايي مال باختگان و دعوت از آنها تحقيقات تکميلي انجام و پرونده اولیه تشکیل که به همراه اموال مسروقه و متهمان به مرجع قضائي ارجاع شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون