نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/28      9:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:116


نسخه چاپی
كشف داروي غيرمجاز در تربت جام
گروه استان ها-خراسان رضوی- فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام از کشف 73 هزار و 271 عدد انواع قرص و دارو غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" هوشنگ کیانی" در تشريح اين خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی سودجو اقدام به دپو تعداد زیادی قرص و دارو غیرمجاز در انباری کرده اند، پیگیری موضوع ‌بلافاصله در دستور كار ماموران تجسس کلانتری 11 این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام افزود: ماموران انتظامی پس از اطمینان از صحت موضوع و با هماهنگی قضائی انبار موردنظر را در یکی از مناطق شهر تربت جام شناسایی و در بازرسی از این مکان 73 هزار و 271 عدد انواع قرص و دارو را که به صورت غیرمجاز و قاچاق دپو شده بود، کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری 2 متخلف در این زمینه، تصریج کرد: مبارزه با قاچاق كالا و ارز در دستور کار پليس قرار دارد و با تمام توان با متخلفان و توزيع كنندگان غيرمجاز به صورت قانونی مقابله مي كند.

سرهنگ کیانی با بیان اینکه تحقیقات در این باره ادامه دارد، گفت: شهروندان عزیز مي توانند در صورت داشتن اطلاعاتی كه بتواند پليس را در جهت كشف کالای قاچاق و احتكار شده ياري کند موضوع را از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110 اطلاع رساني کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون