نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/28      10:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:195


نسخه چاپی
تشنج راننده در لنگرود حادثه آفرید
گروه استان‌ها - گيلان - سرپرست پليس راهور گيلان از جان باختن 2 تن و مجروح شدن 3 نفر بر اثر حادثه رانندگي در شهر لنگرود خبر داد.

سرهنگ "امير طالبي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر گفت: برابر اعلام مركز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر وقوع تصادف در خيابان عبدالكريمي شهرستان لنگرود، بلافاصله ماموران انتظامي به محل حادثه اعزام شدند.

اين مقام انتظامي با بيان اينكه پس از حضور ماموران پليس و تيم‌هاي امدادي در محل حادثه مشخص شد راننده خودرو سواري دانگ‌فنگ حين خروج از منزل ناگهان دچار تشنج شده و كنترل خودرو را از دست داده اضافه كرد: خودرو پس از انحراف به سمت پياده‌رو با 4 نفر از اعضاء يك خانواده كه مسافر بودند برخورد و نهايتاً با اصابت به درخت متوقف مي‌شود.

وي با اشاره به اينكه در اين حادثه مادر و يك كودك 2 ساله پس از انتقال به بيمارستان فوت كردند افزود: 2 نفر ديگر از اعضاء اين خانواده به همراه راننده خودرو سواري دانگ‌فنگ مجروح و به بيمارستان منتقل شدند.

سرپرست پليس راهور استان گيلان در پايان از افرادي كه داراي سابقه بيماري‌هاي خاص هستند خواست، پس از طي مراحل درماني و اطمينان از سلامت كامل اقدام به رانندگي كرده و حتماً با پزشك معالج خود در اين خصوص مشورت كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون