نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/28      10:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:336


نسخه چاپی
جمع آوری معتادان متجاهر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی کردستان
گروه استان ها - کردستان - جانشین فرماندهی انتظامی استان، گفت: با اجرای طرح ضربتی پاک سازی نقاط آلوده وجرم خیز 98معتاد متجاهر در استان جمع آوری و تحویل مراکز ترک اعتیاد شدند.


سرهنگ "عباس مسعودی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با بیان اینکه امروزه يکي از مهم‌ترين چالش های اجتماعي اعتياد به شمار می رود که متاسفانه بنيان خانواده‌ها را هدف قرار داده است، گفت: اعتیاد، امروز مادر جرایم و آسیب های اجتماعی است.

وي با اشاره به اهميت بانک اطلاعاتي و اقدامات هدفمند نيروي انتظامي در حوزه مقابله با مواد مخدر، بيان داشت: فعاليت ‌ها و اشراف اطلاعاتی نيروي انتظامي در ارتباط با مواد مخدر با قوت ادامه داشته و برخورد با قاچاقچيان و خرده فروشان از اولویت های اصلی ماموریت های ناجا است که به طور جد با اين پديده شوم و خانمان سوز برخورد خواهد شد.

سرهنگ مسعودی با تاكيد بر اينكه معضل قاچاق مواد مخدر، سلامت جامعه بخصوص قشر جوان را تهديد مي‌كند، اظهار داشت: كاهش سن معتادان و تغيير الگوي مصرف مواد مخدر از سنتي به صنعتي در جامعه نگران‌كننده است.

وی از افزايش 66 درصدي کشف مواد مخدر از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: هماهنگي هدفمند در يك مسير واحد و انسجام و تمركز آن بر اساس اولويت‌ها در اين حوزه با همکاري مردم و مسئولان استانی مي تواند بسيار مفيد و موثر باشد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان ادامه داد: نيروي انتظامي به عنوان حافظ نظم و امنيت مردم و مسئول كميته مقابله و مبارزه با مواد مخدر ضمن همكاري همه جانبه با ساير دستگاه هاي متولي، تلاش هاي گسترده اي را در دستور كار قرار داده و در برخورد با عناصر توزيع مواد مخدر از هيچ كوششي فروگذار نخواهد كرد.

سرهنگ مسعودی از برگزاری رزمایش"زنگ نشاط" با محوریت پاک سازی محیط پیرامونی مدارس و دانشگاه ها از حیث وجود معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر با بسیج کلیه امکانات ونیروهای پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد و بیان داشت: با تلاش ماموران در اجرای این طرح که با هدف افزایش ضریب امنیتی در سطح استان به مرحله اجرا گذاشته شد، 98 معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل مراکز ترک اعتیاد شدند.

 جانشین فرماندهی انتظامي استان در پايان خاطر نشان كرد: کردستان هیچ گاه محل امنی برای فعالیت مجرمانه قاچاقچیان مواد مخدر نخواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون