نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/28      10:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:544


نسخه چاپی
كلاهبرداران، اشك كشاورزان را در آوردند
گروه استان ها- خراسان رضوي- فرمانده انتظامي شهرستان تربت حيدريه از دستگيري كلاهبرداران 20 ميليارد ریالی پياز زعفران در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" علي اكبر كياني" ‌در تشريح اين خبر گفت: در پی وصول مرجوعه قضائي مبني بر كلاهبرداري با خريد200 تن پياز زعفران، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور كار ماموران كلانتري 13 اين فرماندهي قرار گرفت.

وي افزود: در بررسي اظهارات مال باختگان مشخص شد افرادی سودجو مبادرت به تاسيس شركت خريد زعفران کرده اند و به بهانه فروش و تحويل پياز زعفران اقدام به كلاهبرداري از كشاورزان و مال باختگان مي کنند.

سرهنگ كياني بيان داشت: در ادامه تحقيقات مشخص شد نامبردگان با تطميع و به كارگيري شگردهاي متقلبانه مبني بر تحويل پياز زعفران مرغوب، مبلغ 20 ميليارد ریال از كشاورزان و افراد مختلف دريافت و در موعد تحويل، مال باختگان متوجه مي شوند پيازي در كار نمي باشد .

اين مقام انتظامي تصريح كرد: ماموران كلانتري 13 پس از هماهنگي با مقام قضائي توانستند در اقدامي ضربتي 2 متهم را در این زمینه دستگير و به مراجع قضائی معرفی کنند.

فرمانده انتظامي شهرستان تربت حيدريه با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری متهم دیگر این پرونده تا حصول نتیجه، گفت: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون