نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/28      11:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:521


نسخه چاپی
مرزبانی محل آزمون الهی است
گروه ناجا – رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه مرزبانی محل آزمون الهی است، به فراگیران گفت: قدر دوره‌های آموزش را بدانيد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "سیدعلیرضا ادیانی" در جمع کارکنان و فراگیران آموزشگاه علمی و تخصصی ثامن الائمه (ع) مرزبانی مشهد با اشاره به  عاشورا، اظهار کرد: عاشورا آزمون پروردگار متعال است؛ در اين آزمون تعدادي قبول، تعدادي تجديد و تعدادي طرد شدند.

وی افزود: قبول شدگان واقعه عاشورا همان ياران باوفاي امام حسین (ع) هستند و مردودی های آزمون کربلا آنهايی بودند که به امام حسین (ع) نامه نوشتند و وی را دعوت کردند، ولی در روز واقعه حضور پیدا نکردند.

رئیس سازمان عقيدتي سياسي ناجا در ادامه با بیان اینکه مرزبانی محل آزمون الهی است، خطاب به مرزبانان تصریح کرد: قدر اين دوره آموزش را بدانيد؛ خودتان را بسازيد و روح خود را بزرگ کنيد تا در مقابل وسوسه هاي شيطان بتوانيد مقاومت کنيد.

حجت الاسلام و المسلمین ادياني، فراگيران را به بهره‌برداري حداكثري از سرمايه جواني توصيه کرد و بیان داشت: قدر ايام و حضور در آموزشگاه علمي و تخصصي ثامن الائمه (ع) را كه در همجواري آستان ملائك پاسبان رضوي است بدانید و از آن بهره‌ معنوی ببرید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون