نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/28      11:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:149


نسخه چاپی
تسریع خدمات رسانی مطلوب به زائران اربعین/ ارتقاء ظرفیت پارکینگ های چذابه/ نظارت بر فعالیت موکب ها
گروه استان ها- خوزستان- جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، بر تسریع خدمات رسانی مطلوب به زائران تاکید و تصریح کرد: اقدامات در حال انجام بایستی هر چه زودتر تکمیل شود.
 

سردار "محسن فتحی زاده" در حاشیه بازدید از مرز چذابه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان اینکه تا آغاز عملیات اربعین حسینی(ع)، زمان کمی داریم، اظهارداشت: امروز برای ارزیابی آخرین وضعیت آمادگی ها در مرز چذابه به همراه فرمانده انتظامی استان خوزستان، معاونان و روسای پلیس های تخصصی نیروی انتظامی از این پایانه مرزی و زیرساخت های آن  بازدید کردیم تا اگر نقایص و معایبی در اجرا وجود دارد در مدت کوتاه باقی مانده، برطرف شود. 

وی ادامه داد: برابر پیش بینی های صورت گرفته امسال زائران زیادی نسبت به اربعین سال گذشته خواهیم داشت و قطعاً در این مرز شاهد حضور جمعیت کثیری از زوار اباعبدالله الحسین (ع) خواهیم بود.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: نه تنها باید کیفیت زیرساخت‌های سال گذشته ارتقاء داده شود بلکه برای افزایش تردد نیز بایستی ظرفیت های جدیدی پیش‌بینی گردد که با توجه به سیلاب اخیر نگرانی‌ها و عقب ماندگی هایی به وجود آمده، که ان شاءالله برطرف شوند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا بر تسریع خدمات رسانی مطلوب به زائران تاکید و تصریح کرد: اقدامات در حال انجام بایستی هر چه زودترتکمیل شود؛ همچنین مسیرهای دسترسی به پایانه که بر اثر سیل تخریب شده اند، می بایست تعریض شود.

سردار فتحی زاده بر آماده سازی و ارتقاء ظرفیت پارکینگ های مرز چذابه تاکید کرد و گفت: در راستای رفاه حال زائران اربعین بایستی دستگاه های مسئول نیز پای کار باشند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با استفاده از تجربیات خوب و موفق سال گذشته بتوانیم طرح های تقویت شده و هماهنگ تر در زمینه های ترافیکی و شد آمدی،  کنترل جمعیت و تامین نظم و امنیت زائران را به اجرا بگذاریم.

این مقام ارشد انتظامی بر تعامل و هماهنگی با سایر نیروهای مسلح استان و نیز استفاده از ظرفیت های آنها تاکید کرد و گفت: بایستی نقش و سهم هر کدام از این سازمان ها در خدمت‌رسانی به زوار مشخص شود.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: خدماتی که به زائران در قالب موکب ارائه می شود نیاز به نظارت و هماهنگی دارد، البته در این رابطه اقدامات زیرساختی در حال انجام است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون