نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/28      13:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:269


نسخه چاپی
دستگیری کلاهبردار 20 میلیاردی در البرز
گروه استان ها- البرز- فرمانده انتظامی استان گفت: کلاهبردار حرفه ای با فروش ساختمان های نیمه کاره دیگران اقدام به پیش فروش آن ها کرده بود دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عباسعلی محمدیان" با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع پرونده ای به پلیس آگاهی استان البرز مبنی بر اینکه فردی با نشان دادن ساختمان نیمه کاره دیگران در مهرشهر کرج، اقدام به پیش فروش آن کرده و پس از دریافت مبلغی متواری شده، شناسایی و دستگیری نامبرده در دستورکار پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد متهم از کلاهبرداران حرفه ای بوده و درگذشته به همین جرم مدتی را در زندان سپری کرده که کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای وی در منطقه مهرشهر کرج شده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده دستگیر و به پایگاه دوم پلیس آگاهی منتقل شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در ابتدا منکر هرگونه کلاهبرداری بود اما در مواجهه با مدارک و مستندات و روبه رو شدن با مال باخته به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 11 فقره کلاهبرداری از شهروندان اقرار کرد.

سردار محمدیان با بیان اینکه میزان کلاهبرداری متهم 20 میلیارد ریال بوده اظهار کرد: با تلاش کارآگاهان همه مال باختگان شناسایی و متهم پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون