نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/28      13:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:200


نسخه چاپی
افزایش 30 درصدی ظرفیت پارکینگ پایانه های مرزی نسبت به سال گذشته / افزایش گیت های بازرسی و گذرنامه با توجه به حضور زوار
گروه استان ها- خوزستان- جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: پیش‌بینی می‌شود حجم خودروهای شخصی برای تردد در مرزها افزایش پیدا کند برهمین اساس بایستی ظرفیت پارکینگ های پایانه های مرزی حداقل ۳۰ درصد و یا بیشتر ارتقاء پیدا کند که به این موضوع توجه ویژه ای داریم.

سردار "محسن فتحی زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس مستقر در مرز شلمچه، اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی(ع) توفیق پیدا کردیم به همراه جمعی از فرماندهان و مسئولان عالی‌رتبه نیروی انتظامی از مرزهای شلمچه و جذابه بازدید کنیم؛ همچنین ارزیابی از زیرساخت هایی که قرار بود برای راهپیمایی بزرگ اربعین آماده شود، داشتیم که به مسئولان مربوطه مواردی را متذکر شدیم تا ان شالله در فرصت زمان باقی مانده، آمادگی لازم را داشته باشیم.

این مقام عالی رتبه انتظامی با بیان اینکه سال گذشته در گردهمایی بزرگ اربعین در بحث امنیتی - انتظامی بسیار موفق عمل کردیم، گفت: امسال، هماهنگی‌های لازم در حوزه امنیتی - انتظامی صورت گرفته تا ان شاءالله بهتر از سال گذشته عمل کنیم البته این امر مستلزم آن است زیرساخت‌های مناسبی برای مجموعه مرزها مهیا و همچنین طرح‌ها و تمهیدات امنیتی - انتظامی مناسبی پیش‌بینی شود.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش جمعیت زوار بایستی ظرفیت‌ها را در همه ابعاد از جمله امنیتی - انتظامی و نظم بخشی تردد آنها توسعه دهیم .

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا بیان داشت : پیش‌بینی می‌شود حجم خودروهای شخصی نیز برای تردد در مرزها افزایش پیدا کند برهمین اساس بایستی ظرفیت پارکینگ های پایانه های مرزی حداقل ۳۰ درصد و یا بیشتر ارتقاء پیدا کند که به این موضوع توجه ویژه ای داریم.

سردار فتحی زاده با تاکید بر آماده سازی پارکینگ ها، تامین امنیت و ارائه خدمات شایسته به زائرانی که خودروهای خود را در مرزها مستقر می کنند، بیان کرد: در مسیرهای مرزی تمهیداتی نظیر آماده و ایمن‌ سازی جاده‌ها، نصب علائم و رفع معایب مهمی که در بعضی از مسیرها مشاهده شده، مورد تاکید است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه امسال ظرفیت بیشتری در پلیس راه به کار گیری خواهیم کرد،  گفت: بایستی خدمات رسانی بیشتری را در مسیرهای منتهی به مرزهای شلمچه  و چذابه داشته باشیم البته در محورهای کمربندی بستان و مواکب تا پایانه مرز چذابه هنوز مشکلاتی وجود دارد که مسئولان درصدد رفع آن هستند و ان شاءالله از فرصت باقیمانده نهایت استفاده را خواهیم کرد تا گره ترافیکی در این محل نداشته باشیم.

وی با تاکید بر حضور گسترده زائران در مرزهای شلمچه و چذابه، گفت: بایستی گیت های بازرسی و گذرنامه در این پایانه ها افزایش پیدا کند.

  جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با تقدیر و تشکر از زائران بابت همکاری و همراهی با پلیس در سال گذشته، خاطرنشان کرد: زائران برای این سفر معنوی از هم اکنون برای تهیه گذرنامه اقدام کنند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون