نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/28      13:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:542


نسخه چاپی
نیاز فوری و جدی به اتمام مراحل زیر ساختی در مهران
گروه استان ها-ایلام- فرمانده انتظامی استان ایلام گفت:خدمت رسانی به زائران اباعبدالله الحسین(ع)در دستور کار این پلیس است و تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی نیازمند عزم جدی و اتمام زیر ساخت های موجود در مهران است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس "سردار نورعلی یاری"در نشست قرارگاه اربعین در محل پایانه مرزی مهران اظهار داشت:علی رغم کمبود منابع مالی موجود ، در زمینه توسعه زیر ساخت ها، قدم های خوبی برداشته شده ،اما برای رسیدن به نقطه مطلوب نیازمند خدمتگزاری و عزم همگانی هستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در پایانه مرزی گیت های عبور زائران ، نیازمند نصب سایه بان هستند، افزود:بایستی مسئولان امر در زمینه تجهیز پایانه مرزی مهران تلاش کافی را انجام دهند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه پروژه پل سازی و راه سازی در مسیر زائران حسینی(ع)از واجبات است،خاطر نشان کرد:راه اندازی گیت عودت زائران غیر مجاز در مهران بسیار ضروریست.

سرداریاری با بیان اینکه آماده سازی پد هلیکوپتر و فرودگاه قدیم مهران باید در دستور کار باشد،گفت:مدیریت پارکینگ ها در مهران مهم است و از شهردار توانمند مهران خواهانیم با بسیج امکانات و نیروی انسانی و استفاده از تجربه کارکنان ، با توجه به حجم تردد بسیار زیاد زائران نسبت به توسعه پارکینگ ها اقدام کند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به نیازمندی پایانه مرزی مهران به چند دستگاه خودرو آب پاش برای خنک کردن زائران در پشت گیت های خروجی ، یادآور شد: در بحث حمل و نقل عمومی ، باید با تمام ظرفیت ممکن نسبت به جابه جایی زائران در مرز بین المللی مهران اقدام کنیم.

سردار یاری به زائرانی که قصد تردد با وسیله نقلیه شخصی به مهران را دارند توصیه کرد، نسبت به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و با پرهیز از سرعت و شتاب زدگی سفری ایمن را برای خود و خانواده هایشان رغم بزنند. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون