نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/30      8:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:138


نسخه چاپی
پلمب یک کارگاه غیربهداشتی تولید عسل
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی شهرستان دهاقان از پلمب یک کارگاه غیربهداشتی تولید عسل در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: سرهنگ "اسماعیل پریشانی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان دهاقان در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در زیر زمین منزل خود به صورت غیر بهداشتی اقدام به تهیه و بسته بندی عسل می کند موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از درستی موضوع با اخذ مجوز از مقام قضائی محل مذکور را مورد بازرسی قرار دادند که در نتیجه این عملیات 14 تن عسل تقلبی به همراه آلات و ادوات مربوط به بسته بندی، برچسب و هولوگرام تقلبی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دهاقان از دستگیری متهم اصلی این پرونده و تحویل وی به مرجع قضائی خبر داد و گفت: فرد مذکور از طریق آب و شکر و استفاده از مواد غیر مجاز اقدام به تهیه و تولید عسل های تقلبی و غیر بهداشتی کرده و قصد داشت آن ها را در سطح بازار توزیع کند که بحمد الله با اقدام به موقع ماموران جلوی ورود این اقلام به بازار گرفته شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون