نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/30      9:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:220


نسخه چاپی
انهدام باند بزرگ قاچاق موادمخدر در مرزهاي شرقی کشور
گروه ناجا - جانشین فرمانده مرزبانی ناجا از انهدام باند بزرگ قاچاق موادمخدر و کشف یک تن و 211 کیلو انواع مواد مخدر در مرزهاي شرقی کشور خبر داد.

سردار "احمدعلی گودرزی" در گفت‌ و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر اظهار داشت: در راستاي برخورد قاطع با هرگونه قاچاق موادمخدر در نوار مرزي، مرزداران استان سیستان و بلوچستان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتي، از فعاليت باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه مرزي ميرجاوه مطلع شدند و با برنامه‌ريزي دقيق عملياتي و تشديد اقدامات كنترلي، انهدام اين باند بزرگ را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

وی افزود: براي انهدام اين باند بزرگ موادمخدر چند تيم پوششي و عملياتي، پس از شناسايي مسيرهاي تردد قاچاقچيان به اجراي كمين هدفمند پرداخته و با پشتيباني اطلاعاتي و هدايت عملياتي مرزباني استان، سوداگران مرگ را در رسيدن به اهداف شوم خود ناكام گذاشتند.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: جان بر كفان هنگ مرزی میرجاوه، موفق شدند ضمن توقيف 2 دستگاه خودرو و دستگيري 2 قاچاقچي، يک تن و 204 كيلو ترياك، 7 کيلو حشيش و ... را از قاچاقچیان كشف کنند.

سردار گودرزی ضمن قدردانی از زحمات و مجاهدت‌هاي شبانه‌روزي مرزداران استان سیستان و بلوچستان، خاطرنشان کرد: مرزداران در راستاي مبارزه با مواد مخدر و برخورد با قاچاقچيان، از هيچ كوششي دريغ نمي کنند و اجازه تجاوز به قانون‌شكنان و سودجويان را نخواهند داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون