نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/30      14:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:344


نسخه چاپی
ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در بين نسل جوان، هدف برگزاري يادواره شهدا
گروه ناجا - فرمانده كميته جست‌وجوي مفقودين ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: هدف از برگزاري يادواره شهدا ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در بين نسل جوان و احيای نام شهداست.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرتيپ پاسدار "سيد محمد باقرزاده" در حاشيه برگزاري دومين يادواره 1200 شهيد يگان هاي ويژه ناجا و گرامي داشت 68 شهيد يگان ويژه استان خراسان رضوي در مشهد مقدس اظهار داشت: برگزاري يادواره شهدا بيان كننده اين است كه شهداي انقلاب اسلامي ادامه دهنده راه شهداي كربلا هستند و ايثار و ازخودگذشتگي و دفاع از اسلام را در عصر حاضر به نمايش گذاشتند.

وي افزود: شهدا به ما درس ايثار و فداكاري آموختند و تبعيت از رهبري، حفظ و ترويج اين روحيه ايثار در وصيت همه شهدا به وضوح ديده مي شود؛ اين شهدا بودند كه با نثار خون خود اجازه ندادند راه امام و انقلاب كم رنگ شود و امروزه هيچ قدرتي نمي تواند اين انقلاب را از بين ببرد تا زماني كه به دست صاحب اصلي خود امام زمان (عج) برسد.

فرمانده كميته جست‌وجوي مفقودين ستاد كل نيروهاي مسلح ادامه داد: در برگزاري مراسم گرامي داشت و يادواره شهدا نبايد ترديد كرد زيرا شهدا درس شهامت آموخته و حماسه جاويد آفريدند، به همين دليل تكريم خانواده شهدا كه به بركت خون آن ها انقلاب تاکنون پابرجا بوده بسيار اهميت دارد و اميد است اين وظيفه همگاني توسط مردم و ساير سازمان ها به نحو مطلوب صورت پذيرد.

وی با اشاره به ضرورت ترويج فرهنگ ايثار و شهادت تصریح كرد: هدف از برگزاري يادواره هاي شهدا، بصيرت افزايي و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در بين نسل جوان و دفاع و حفظ ارزش ها و احيای نام شهداست.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون