نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/28      13:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:198


نسخه چاپی
برخورد زانتیا با دیواره بتنی در محور هراز
گروه استان ها – مازندران – رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از برخورد خودرو زانتیا با دیواره بتنی پل در محور هراز و مرگ راننده و 2 سرنشین این خودرو خبر داد .

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا قدمی با اعلام این خبر، گفت:  در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در محور هراز محدوده" امامزاده عبدالله " ماموران پلیس راه آمل سریعاً به محل حادثه عزیمت کردنئد.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، یک خودرو زانتیا با 3 سرنشین حین تردد در این محور به علت نامعلومی با دیواره بتنی پل برخورد کرد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: در این حادثه راننده 22 ساله و 2 سرنشین 23 ساله خودرو زانتیا به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند.

سرهنگ قدمی، خاطر نشان کرد: برابر اظهار نظر کارشناسان پلیس راه علت تامه تصادف، بی احتیاطی راننده سواری زانتیا و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به روزهای پایانی تعطیلات تابستان به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سفری ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون