نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/30      10:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:190


نسخه چاپی
کشف 207 کیلو تریاک در پایتخت
گروه استان ها- تهران بزرگ- رئیس پليس مبارزه با مواد مخدر پايتخت از کشف 207 کیلو و 700 گرم تریاک و دستگیری 2 سوداگر مرگ خبر داد.

 

 

سرهنگ "محمد بخشنده " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با پایش های اطلاعاتی مشخص شد یکی از قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارد مقادیری مواد مخدر از استان های شرقی کشور خریداری و به شهر تهران منتقل کند که بررسی موضوع در اختيار ماموران پایگاه ششم پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

اين مقام انتظامي بیان داشت: در ادامه تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهم قصد دارد با یک خودرو کامیونت با همکاری یکی از همدستانش محموله مواد افیونی را از اتوبان قم به شهر تهران منتقل کند.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و جلب متهم و همدستش صادر شد، خاطر نشان کرد: پس از کنترل محورهای مواصلاتی شهر تهران، خودرو متهم در اتوبان قم شناسایی و تحت مراقبت ویژه پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به توقف خودرو متهم و دستگیر 2 سوداگر مرگ، تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو 207 کیلو و 700 گرم تریاک کشف شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون