نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/30      11:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:45


نسخه چاپی
همه مسئولان باید در خدمت پلیس باشند/ پلیس نظام اسلامی؛ پناهگاه امن مردم
گروه استان ها- یزد- حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی، گفت: همه مسئولان باید در خدمت کارکنان پلیس باشند و به وضع معیشتی آنها رسیدگی کنند تا ذهن حافظان نظم و امنیت، خون و جان و مال مردم درگیر مسائل دیگری نباشد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "کاظم راشد یزدی" در جمع کارکنان پلیس استان یزد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا بخصوص شهدای ناجا، گفت: شهیدان به رحمت الهی بسیار نزدیک هستند و به همین دلیل خداوند در قرآن کریم شهدا را به انسان های زنده تشریح می فرماید.

وی ضمن اشاره به اهمیت جهاد در راه خدا و تشریح اهداف قیام امام حسین(ع) افزود: بقای شهدا باعث وجود و بقای عالم هستی است و امام حسین (ع) نیز از ارزش های واقعی عالم هستی است که زمان و مکان کهنه اش نمی کند.

راشد یزدی با بیان اینکه حادثه کربلا مانند درختی است که وقتی سر از زمین بیرون آورد دائما رشد پیدا می کند، تصریح کرد: اگر میلیون ها سال از عاشورا بگذرد، عشق امام حسین (ع) بیش از پیش در دل مردم رشد پیدا می کند.

این استاد اخلاق در ادامه گفت: خدمت به خلق خدا از بهترین عبادات است و شما که پلیس نظام اسلامی هستید باید قدر خود را بدانید چراکه پناهگاه امن مردم شما هستید.

وی در خاتمه افزود: همه مسئولان باید در خدمت کارکنان پلیس باشند و به وضع معیشتی آنها رسیدگی کنند تا ذهن حافظان نظم و امنیت، خون، جان و مال مردم درگیر مسائل دیگری نباشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون