نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/30      15:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:299


نسخه چاپی
انهدام باند8 نفره حمل و توزیع مواد مخدر توسط تکاوران پلیس راور
گروه استان ها-کرمان- فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند حمل و توزیع موادمخدرهمراه با کشف276کیلو تریاک در عملیات ضربتی یگان تکاوری 113 امام موسی کاظم (ع) شهرستان راور خبر داد.
 

سردار"عبدالرضا ناظری"در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بیان داشت: ماموران یگان تکاوری شهرستان راور مستقر در پایگاه اطلاعاتی بخش ماهان با چندین شبانه روز رصد اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای ورود یک محموله تریاک مطلع شدند.

وی افزود: در این رابطه ماموران این یگان با پوشش مسیرهای صعب العبور محدوده بخش راین طی یک عملیات شبانه یک خودرو مگان با 2 سرنشین و همچنین یک خودروی پژو که در حال عبور از نقاط بیابانی بودند را متوقف کردند.

سردار ناظری تصریح کرد: ماموران حین دستگیری 4 سرنشین این 2 خودرو که راه پاک کن مواد بودند یک دستگاه خودروی مزدا دوکابین را نیز در همین محدوده متوقف و ضمن دستگیری راننده آن 51 کیلو تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: در ادامه بر اساس اطلاعات کسب شده از متهمان مشخص شد، چند عضو دیگر این باند در یک واحد مسکونی در شهر کرمان در امر نگهداری و بسته بندی موادمخدر فعالیت دارند.

 سردار ناظری گفت: در این راستا ماموران طی یک عملیات ضربتی ضمن هماهنگی قضائی وارد این منزل شده و موفق شدند 3 قاچاقچی را در حال چرخ و بسته بندی موادمخدر دستگیر و در بازرسی از این مکان 225 کیلو تریاک کشف و یک دستگاه چرخ گوشت و چرخ دوخت و همچنین 2 خودرو را توقیف کنند.

 فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه در این عملیات یک باند 8 نفره حمل و توزیع موادمخدر منهدم و در مجموع 276 کیلوگرم تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: پلیس با اولویت بخشی به اقدامات اطلاعاتی در راستای پیشگیری از ورود مواد افیونی به صورت شبانه روزی تلاش می کند که این عملیات نیز در سایه همین رویکرد، قاچاقچیان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون