نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/30      15:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:395


نسخه چاپی
دستگیری زوج سارق در ساوجبلاغ
گروه استان ها-البرز- فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ ازدستگیری زوج سارق خودرو و لوازم داخل آن با اعتراف به 40 فقره سرقت خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "مهدی فضلی علیشاه" در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت خودرو و لوازم داخل آن در شهر هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ، شناسایی و دستگیری سارقان در دستورکار کلانتری 11 مرکزی قرار گرفت.

وي افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد، بیشتر سرقت سارقان مربوط به خودروهای مدل پایین بوده و آن ها با سرقت خودروهای فاقد دزدگیر و قفل پدال، لوازم داخل آن را به سرقت برده و خودرو را در خارج شهر رها می کردند.

سرهنگ فضلی علیشاه ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی سارق و همسرش شدند و با هماهنگی مقام قضائی آنها را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

اين مقام انتظامی با بیان اینکه سارق به همراه همسرش در قالب خانواده اقدام به سرقت می کرده، اظهار کرد: در تحقیق از سارقان ابتدا آن ها منکر هرگونه سرقت بودند اما در مواجهه با مدارک و مستندات به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 40 فقره سرقت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به کشف مقادیر زیادی اموال سرقتی در منزل سارقان بيان کرد: متهمان با تشکیل پرونده و به همراه اموال مکشوفه تحویل مراجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون