نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/30      15:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:143


نسخه چاپی
سرعت غیرمجاز پژو 405 یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان – رئیس پلیس راه شمال استان از واژگونی یک پژو 405 در محور "زاهدان-خاش " با یک کشته و 3 مجروح خبر داد.
 

سرهنگ "کشواد بهروزی زاده " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلییس، در تشریح این حادثه گفت: روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره واژگونی  منجر به فوت در کیلومتر 100 فرعی"کورین" در محور  "زاهدان-خاش"  بلافاصله واحد گشت تصادفات پلیس راه به همراه عوامل امدادی در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی به عمل آمده مشخص شد، یک دستگاه پژو 405 با 4  سرنشین از جاده منحرف و واژگون شده است.

رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متأسفانه در این حادثه یکی از سرنشینان خودرو به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و راننده و 2 سرنشین دیگر آن نیز مجروح و توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی عنوان کرد: کارشناس تصادفات پلیس راه علت تامه این حادثه را ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به علت تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرده است.

سرهنگ بهروزی زاده در پایان با اشاره به دو طرفه بودن اکثر محورهای شمال استان، از رانندگانی که قصد رانندگی در این محورها را دارند خواست با رعایت سرعت مطمئنه و احترام به کلیه قوانین راهنمایی و رانندگی سلامت خود و دیگران را تضمین کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون