نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/30      15:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:307


نسخه چاپی
کشف انبار لوازم خانگی قاچاق در سیرجان
گروه استان ها-کرمان-فرمانده انتظامی سیرجان از كشف محموله لوازم خانگي خارجي قاچاق به ارزش 7 میلیارد ریال از یک انبار خبر داد.
 

سرهنگ "محمدرضا ایران نژاد" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشریح این خبر، اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان در پي کسب اطلاع از ورود محموله کالاي خارجي قاچاق به یک انبار در مرکز شهر سیرجان رسيدگي به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وي تصريح کرد: ماموران پس از هماهنگي با مقام قضائي، در بازرسی از این انبار 25 دستگاه ماشين لباسشويي، 9 دستگاه ماشين ظرفشويي، 14 دستگاه يخچال فریز و 4 دستگاه اجاق گاز خارجي که همگی فاقد مدارک مثبته گمرکی و به صورت قاچاق وارد شده بودند را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: ارزش این محموله توسط کارشناسان مربوطه 7 ميليارد ريال برآورد شده که در اين رابطه يک نفر دستگير و همراه پرونده تحویل مراجع قضائي شد.

سرهنگ"ایران نژاد" در پایان خاطرنشان ساخت: قاچاق کالا پدیده ای است که از جهات گوناگون، حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می کند و در نتیجه، هرگونه فعالیت در زمینه ورود و توزیع کالای قاچاق به کشور، زمینه رکود اقتصادی و تورم را فراهم خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون