نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/30      15:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:184


نسخه چاپی
پليس هوشمندانه و مدبرانه پاسدار ارزش هاي اسلامي است
گروه استان ها – آذربایجان شرقی- نماینده مردم شهرستان شبستر درمجلس شورای اسلامی گفت: پليس هوشمندانه و مدبرانه و با جلب حداكثري مشاركت اجتماعي از ارزش هاي اسلامي پاسداري می کند و حافظ آرامش مردم است.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،"معصومه آقاپور" در ديدار فرمانده انتظامي شهرستان "شبستر" ضمن پاسداشت تلاش هاي مجاهدانه و ايثارگونه پليس در برقراری نظم وامنیت عزاداران ودستجات حسینی، اظهار داشت: نيروي انتظامي كارنامه درخشاني در حوزه هاي مأموريتي نزد مردم داشته و برخوردار از محبوبيت اجتماعي است.

وي با بيان اينكه نيروي انتظامي با بهره مندي از دانش روز دنيا، و تعاملات هدفمند برون سازماني نقش آفريني مثبت دارد، افزود: پليس هوشمندانه و مدبرانه و با جلب حداكثري مشاركت اجتماعي از ارزش هاي اسلامي پاسداري می کند و حافظ آرامش مردم است.

نماینده مجلس شورای اسلامی ضرورت ارزش گذاري به خدمات كاركنان صديق و مخلص ناجا از سوي مردم و مسئولان را مورد تأكيد قرار داد و گفت: نيروي انتظامي يكي از افتخارات نظام اسلامي است و از عملکرد فرماندهی انتظامی شهرستان و حضور همکاران در دستجات حسینی وبر قراری نظم امنیت تقدیر و تشکر کرد.

در اين ديدار سرهنگ "سیاوش علی فام" فرمانده انتظامي شهرستان "شبستر" خدمت شايسته به مردم و جامعه را محور اقدامات پليس عنوان كرد و گفت: پليس با برخورداري از اعتماد عمومي متعهدانه و مسئولانه در سنگر تأمين نظم و امنيت گام برمي دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون