نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/30      15:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:351


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان منزل در البرز
گروه استان ها –البرز- فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند سارقان منزل و اماکن خصوصی با اعتراف به 50 فقره سرقت در استان های البرز و تهران خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عباسعلی محمدیان" با اعلام این خبر، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل با شیوه بالکن روی در سطح شهرستان کرج، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه سارقان در منطقه باغستان شهرستان کرج شده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه هر 2 متهم دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سردار محمدیان با بیان اینکه همسر یکی از متهمان به دلیل همکاری با سارقان نیز دستگیر شده تصریح کرد: در ادامه محلی که اموال مسروقه در آنجا مخفی شده بود، شناسایی و در بازرسی از آنجا مقادیر زیادی اموال مسروقه که بر اساس برآورد کارشناسان 2 میلیارد ریال اعلام شده است، کشف شد.

این مقام انتظامی درخصوص شیوه سرقت سارقان، گفت: متهمان با زیر نظر گرفتن منازل خالی از طریق بالکن وارد واحدهای طبقه اول ساختمان ها شده و اموال مسروقه را به وسیله یک خودرو پژو پارس به انبار خود منتقل می کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه متهمان در استان های البرز و غرب استان تهران اقدام به سرقت کرده بودند، اظهار کرد: آنها پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام شده و از آنجا با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون