نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/31      10:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:275


نسخه چاپی
كشف ذرت قاچاق در تويسرکان
گروه استان ها-همدان- فرمانده انتظامي استان از کشف 63 تن ذرت قاچاق و فاقد مجوز به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون ریال در شهرستان تویسرکان خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار کامرانی صالح در تشريح اين خبر گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي شهرستان مستقر در ايست و بازرسي محور تويسرکان به کنگاور، به يک دستگاه نيسان مشكوك و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسي از این خودرو، 2 تن و 760 کيلو ذرت قاچاق و فاقد مجوز کشف و با توجه به اين که راننده محل بارگيري را در یکی از روستاهاي اطراف تويسرکان و در يک مرغداري اعلام کرد، سريعاً اکيپي از ماموران پليس آگاهي و تعزيرات شهرستان به این محل مراجعه کردند.

سردار کامرانی صالح بيان داشت: در بازرسي از انبار این مرغداري، 61 تن ذرت قاچاق و فاقد مجوز کشف و در اين راستا 3 نفر تحويل اداره تعزيرات شدند.

فرمانده انتظامي استان همدان در پايان با اشاره به این که ارزش کالای مکشوفه بر اساس نظر کارشناسان یک میلیارد و 600 ميليون ریال برآورد شده، گفت: شهروندان هشدارها و آموزش هاي پليس را جدي گرفته و در صورت برخورد با هر گونه موارد مشکوک مراتب را سريعاً با پليس 110 در ميان بگذارند و پليس را در تامين امنيت جامعه ياري کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون