نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/31      10:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:648


نسخه چاپی
صحت عمل از مشخصه های کارکنان نیروی انتظامی است
گروه ناجا ـ رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به اینکه مراقبت و صیانت از نفس می تواند منشأ خیر و برکت باشد، گفت: صحت عمل و درستکاری از مشخصه های کارکنان نیروی انتظامی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در دومین جلسه قرارگاه جهادی صیانت که به همت بازرسی پلیس پیشگیری ناجا برگزار شد،اظهار داشت: صیانت نوعی مراقبت و خودپايي است تا دچار لغزش و گناه نشویم.

وی دوری از گناهان را باعث صيانت نفس و نزدیک شدن به خداوند سبحان دانست و افزود: پناه بردن به خداوند پاک و بی‌آلایش مناسبت ترين سپر براي جلوگيري از وسوسه های شيطاني است چرا که موجب اعتصام شده و صيانت نفس آدمي را تأمين مي كند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا صحت عمل، درستكاري، تقيد و تقواي سازماني و فردي را از مشخصه های کارکنان نیروی انتظامی دانست و تصریح کرد:کارکنان ناجا با تمسک به خداوند متعال و عمل به سیره و روش ائمه اطهار همانند مجاهدان اکبر در مبارزه با معاصی هستند لذا همه ما وظیفه داریم با پیش بینی و برنامه ریزی لازم زمینه زندگی و خدمت سالم و عزتمندانه را مهیا نماییم تا این صفات برجسته در تمامی کارکنان بروز و ظهور داشته باشد.  

وی تصریح کرد: ماموریت های نیروی انتظامی، بزرگ و در عين حال از ظرافت و پیچیدگی خاصی برخوردار است اما با تعهد، دلسوزی، احساس مسئولیت و خدا باوری می توان از آزمون های حیات فردی و سازمانی موفق و سربلند بیرون آمد.

سردار شرفی با تاکید به پیشه نمودن تقوای الهی اظهار امیدواری کرد: با دوری از گناهان و عمل به فرامین دینی و دستورات خداوند زندگی سعادتمندی در دنیا و آخرت داشته باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون