نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/31      11:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:390


نسخه چاپی
دستگیری حیوان آزار در شهرستان بهشهر
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از شناسایی و دستگیری متهم به حیوان آزاری در کمتر از 12 ساعت به همراه همدستش خبر داد .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " ابراهیم شجاعی " درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی انتشار فیلمی کوتاه از بریدن گوش های یک راس الاغ توسط فردی در فضای مجازی، موضوع در دستور کار پلیس های تخصصی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، تصریح کرد: با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته، ماموران موفق به شناسایی متهم مورد نظر که دارای سابقه سرقت، شرارت و درگیری بود شدند .

سرهنگ شجاعی، افزود: پس از هماهنگی های قضائی متهم و همدست وی که اقدام به فیلمبرداری از این صحنه منزجر کننده کرده بودند در کمتر از 13 ساعت در عملیاتی غافلگیرانه توسط ماموران کلانتری 12 این فرماندهی دستگیر شدند .

وی اظهار داشت: متهمان ضمن اعتراف به این اقدام نابهنجار و انتشار فیلم آن در فضای مجازی، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر با اشاره بر نقش مشارکت های مردمی در پیشگیری از جرایم و هرگونه ناهنجاری های اجتماعی، به شهروندان توصیه کرد: ضمن توصیه جوانان و نوجوانان خود به قانونمندی، آنان را ارتکاب به هرگونه رفتارهای پرخاشگرانه، آسیب زا و زیان آور باز دارند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون