نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/31      11:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:290


نسخه چاپی
اقتدار نظام اسلامی به برکت وجود نیروهای مقتدر مسلح است
گروه استان ها - کردستان - نماینده ولی فقیه در استان گفت : عزت واقتدار نظام اسلامی به برکت وجود نیروهای مقتدر وایمانی مسلح است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، آیت الله " سید محمد حسینی شاهرودی" در دیدار با فرماندهان ارشد نظامی وانتظامی استان با بیان اینکه دفاع مقدس برکاتی داشت و برکتی از طرف خداوند متعال برای مستضعفین بوده است اظهار داشت : این لطف خداوند است که با دست خالی در مقابل دشمن بعثی مجهز به انواع سلاح ها پیروز شدیم .

وی با تاکید براینکه در طول تاریخ انسان های ربانی زیادی که همراه انبیاءبوده اند جنگیده اند ودر راه خدا سختی و مشکلاتی داشته اند و شهید داده اند اظهار داشت : آنها صابرین بودند که هیچ گاه سست نشده اند و مصائب و مشکلات خللی در اراده آنان به وجود نیاورده و نیزهیچ گاه پشیمان نشده اند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برکات جنگ تحمیلی برای ملت ایران گفت : در 8 سال دفاع مقدس هر آنچه مورد نیاز یک ملت برای ایستادگی و دفاع است آموخته و ملت ایران سرفراز‌تر از همیشه با اقتدار به سوی پیشرفت و تعالی گام برداشت .

وی تاکید کرد: پیشرفت‌های کنونی جمهوری اسلامی در زمینه‌های مختلف نظامی و اقتصادی در پرتو درس‌هایی است که در هشت سال دفاع مقدس آموختیم.

آیت الله شاهرودی با اشاره به اینکه هشت سال دفاع مقدس دانشگاه بزرگ سازندگی برای ملت ایران بود افزود : خداوند عزت و عظمت را در کنار دشواری‌های جنگ تحمیلی به ملت ایران ارزانی داشت تا حکومت جهانی اسلام تثبیت شود.

وی تاکید کرد: استکبار جهانی سه سناریو را برای برخورد با ملت ایران در نظر گرفته که باید با آگاهی با آن مقابله کرد.

نماینده ولی فقیه در استان عملیات روانی ، فشار اقتصادی حداکثری و مجبور کردن نظام به تسلیم با مذاکره را سه راهبرد دشمن برای مبارزه با نظام اسلامی ایران دانست و افزود : دشمنان در هرسه مورد ناکام مانده‌اند .

 آیت الله شاهرودی در پایان با بیان اینکه عزت واقتدار نظام اسلامی به برکت وجود نیروهای مقتدر وایمانی مسلح است خاطر نشان کرد:  دشمن قدرت تصمیم گیری برای حمله نظامی به ایران را از دست داده و به جای آن جنگ اقتصادی را به عنوان آخرین حربه علیه ملت ایران راه انداخته است.

سردار" علی آزادی" فرمانده انتظامی کردستان هم با اشاره به تقدیم 7 هزار شهید نیروی انتظامی در جنگ تحمیلی گفت : امروز دشمن با مایوس شدن از رویارویی نظامی جنگ‌های فرهنگی اقتصادی و امنیتی به راه انداخته است.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت کردکه ایمان پیروز است افزود: در زمان دفاع مقدس تمام نیروها اعم از ژاندارمری ، شهربانی و کمیته انقلاب اسلامی در تمام نقاط در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی ایستادگی ومقاومت کردندو این موجب شد درخت تنومند نظام اسلامی بیشتر از گذشته مستحکم تر شود.

فرمانده انتظامی کردستان با تاکید براینکه امروز نیروهای انتظامی مادر کنار سایر نیروهای مسلح آماده جانفشانی ودفاع از انقلاب اسلامی هستند خاطر نشان کرد: همه ما سرباز ولایت هستیم وتاپای جان در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون