نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/31      14:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:326


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان باغ و ویلاها در جاده چالوس
گروه استان ها- البرز- جانشین انتظامی استان از دستگیری اعضای باند سارقان باغ و ویلاهای جاده چالوس با اعتراف به 40 فقره سرقت خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید جعفر حسینی" با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده سرقت  ویلا در جاده چالوس، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان پس از شناسایی ویلاهای خالی از سکنه به وسیله یک دستگاه خودرو پژو 206 وارد ویلا شده و اقدام به سرقت می کنند.

این مقام انتظامی گفت: کارآگاهان  با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی 3 نفر از سارقان در شهرستان شهریار شده و با دریافت نیابت قضائی موفق به دستگیری نامبردگان در مخفیگاهشان شدند.

سردار حسینی اظهار کرد: متهمان در بازجویی های تکمیلی کارآگاهان ،به 40 فقره سرقت از باغ ها و ویلاهای جاده چالوس و فروش اموال سرقتی به 2 نفر مالخر اعتراف کردند.

وی با بیان این که مالخران اموال مسروقه در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند تصریح کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون