نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/31      14:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:214


نسخه چاپی
دست رد ماموران وظیفه شناس پلیس روانسر به 200 میلیون ریال رشوه
گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان گفت: 2 نفر از ماموران وظیفه شناس پلیس روانسر، به 200 میلیون ریال رشوه دست رد زده و وظایف قانونی خود را با سلامت نفس انجام دادند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی نظری" به تشریح اقدامات صورت گرفته توسط کارکنان پاکدست پلیس اشاره و اظهار کرد: در یکی از این موارد، سرگرد "یوسف عطایی منش" که به عنوان کارشناس پلیس راه روانسر برای بررسی یک فقره تصادف در صحنه حاضر شده بود، به وی پیشنهاد دریافت رشوه 190 میلیون ریالی می شود.

وی افزود: این پیشنهاد پس از آن مطرح می شود که سرگرد عطایی منش متوجه صحنه سازی حادثه تصادف رانندگی شده و طرفین به منظور ترسیم کروکی مدنظر خود و تائید آن از سوی پلیس، این مبلغ را مطرح می کنند.

سرهنگ نظری با تجلیل از این اقدام سرگرد عطایی منش، از معرفی فرد پیشنهاد دهنده رشوه به دستگاه قضائی خبر داد.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه افزود: در موردی دیگر نیز سروان "فرامرز شیری" یکی دیگر از کارکنان پلیس راه روانسر جهت بررسی یک فقره سانحه منجر به جرح به محل حادثه اعزام و به ساختگی بودن آن پی می برد.

وی ادامه داد: پس از این اتفاق، یکی از عوامل تصادف ساختگی به سروان شیری مبلغ 10 میلیون ریال رشوه جهت تائید تصادف و ترسیم کروکی پیشنهاد می دهد که این همکار پلیس از دریافت آن خودداری و موضوع را گزارش می کند و فرد خاطی نیز به دادگاه معرفی می شود.

سرهنگ نظری یادآوری کرد: همچنین در موردی دیگر سه تن از ماموران وظیفه شناس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان هرسین از دریافت رشوه 3 میلیون ریالی از یک خرده فروش خودداری کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون