نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/31      15:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:122


نسخه چاپی
اولویت تمرکززدایی و همتاپروری در حوزه ورزش نیروی انتظامی/ برگزاری جلسه تجزیه و تحلیل مسابقات نظامی 2019 روسیه در ستاد ناجا
گروه ناجا – معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی با بیان اینکه ورزش و آموزش در ناجا اهمیت بسزایی دارد، گفت: تمرکززدایی و همتاپروری در حوزه ورزش از اولویت های ما به شمار می رود.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "امیرحسین یاوری" در جلسه تجزیه و تحلیل مسابقات نظامی 2019 روسیه که با حضور امیر "سیدکمال پیمبری"، رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح و هیئت همراه و جمعی از کارکنان نیروی انتظامی در معاونت تربیت و آموزش ناجا برگزار شد، گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه داد.

معاون تربیت و آموزش ناجا اظهار داشت: الحمدلله از سال 95 تاکنون تغییرات قابل توجهی به ویژه در حوزه تربیت بدنی و ورزش در سطح ناجا انجام شده است.

وی خاطر نشان کرد: تقریبا برای تمام کارکنان ناجا، برنامه ای روشن در حوزه ورزش تبیین شده و با توجه به تأکید فرمانده نیروی انتظامی؛ سردار "حسین اشتری" سعی شده تا حد امکان مهارت افزایی ورزشی کارکنان مورد توجه قرار داده شود.

سردار یاوری با اشاره به اهمیت ورزش و آموزش در نیروی انتظامی، گفت: این نیرو توانسته موفقیت های خوبی در این عرصه کسب کند به عنوان مثال طی 2 الی 3 ماه اخیر، ناجا 3 مقام برتر را در حوزه ورزش ستاد کل نیروهای مسلح کسب کرده است.

معاون تربیت و آموزش ناجا با اشاره به اینکه تمرکززدایی و همتاپروری در حوزه ورزش ناجا از اولویت های مهم است، بیان کرد: از هیئت رئیسه ناجا به خصوص سردار "فتحی زاده" جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا که ما را مورد حمایت قرار دادند صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون