نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/31      15:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:94


نسخه چاپی
امیر پیمبری خبر داد:
روند رو به رشد سطح آمادگی جسمانی و ورزشی کارکنان ناجا
گروه ناجا - رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ناجا روند رو به رشدی درسطح آمادگی جسمانی و ورزشی داشته است.
 

 امیر "سید کمال پیمبری" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره شهدا و امام (ره) فرمانده شهدا که توانستند این حماسه جاویدان را به یادگار در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ضبط کنند، گفت: امروز این امنیت پایدار محصول شجاعت ها، ایثارگری ها، صبر و شکیبایی رزمندگان و شهدا  است.

وی خاطر نشان کرد: امروز جلسه بسیار خوبی در ستاد نیروی انتظامی در خصوص بررسی، تجزیه و تحلیل مسابقات نظامی 2019 روسیه برگزار شد.

این مقام ارشد ستاد کل نیروهای مسلح یادآور شد: ناجا مقتدرانه در این دوره میزبانی در رشته مسابقات گشت جاده ای روسیه 2019 را بر عهده داشت و 2 تیم نیز به کشورهای روسیه و ارمنستان اعزام کرد و توانست هم در داخل کشور که میزبان این مسابقات بود، رتبه نخست را کسب کند و مایه افتخار نیروهای مسلح شود و هم در روسیه مقام دوم رقابت های حافظان نظم را به دست آورد.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح افزود: ناجا با پیش بینی و برنامه ریزی از ابتدای سال توانست با اقتدار و سربلندی در حوزه مسابقات میدانی حضور موثری داشته باشد و فرآیند این مسابقات کسب افتخارات بین المللی همراه با توسعه مهارت های پلیسی و انتظامی در ناجا بود که اثرات آن را ان شاءالله در آینده ای بسیار نزدیک در بالا رفتن مهارت ها و تخصص های عملیاتی و انتظامی در این نیرو شاهد خواهیم بود.

امیر پیمبری، درخصوص سطح ورزش و آمادگی جسمانی کارکنان در ناجا، گفت: با توجه به سیاست های ابلاغی ستاد کل نیروهای مسلح به سازمان ها، در این خصوص، نیروی انتظامی توانسته این سیاست ها را در برنامه های سالیانه خود مورد توجه قرار دهد و در جهت پیاده شدن و اجرایی کردن آن گام های موثری بردارد.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: با ارزیابی و رصد سازمان ها این ستاد دریافت روند خوب و رو به رشدی در سطح یگان های ناجا مشاهده می شود؛ روندی که آمادگی جسمانی و ورزش در جهت افزایش مهارت ها و ظرفیت های عملیاتی این نیرو نقش موثرتری را دارد، اجرا می کند.

وی خاطر نشان کرد: در ریل گذاری جدیدی که برای کل نیروهای مسلح از طرف ستاد انجام شده حرکت رو به رشدی را شاهد هستیم به گونه ای که فعالیت ها و تلاش های بسیار خوبی از سوی هیئت رئیسه ناجا، معاونت تربیت و آموزش و همچنین مسئولان ورزش و آمادگی جسمانی ناجا و همچنین شهرستان ها مشاهده می شود و ان شاء الله بتوانند با همین شاخص ها و برنامه های اجرایی کلیه سیاست های ابلاغی را پیاده کنند.

امیر پیمبری مطرح کرد: الحمدلله امسال ناجا در حوزه ورزش های قهرمانی هم دارای مسئولیت شده و در مسابقات المپیک سیزم در 3 رشته شرکت می کند.

وی افزود: ناجا مسئول رقابت های انتخابی اردوهای آمادگی و همچنین اعزام تیم به مسابقات المپیک در شهر "ووهان" چین بوده که در رشته های کشتی، دو و میدانی و جهت یابی برگزار خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با رصد و ارزیابی که در ستاد کل انجام شده تیم ها در حال آماده سازی و برگزاری مراحل پایانی اردوها هستند و مسابقات و رقابت های انتخابیه انجام شده که آخرین مراحل را در آکادمی ملی المپیک در حال تست های نهایی هستند.

وی خاطر نشان کرد: تیم های شرکت کننده ان شاء الله بتوانند با ظرفیت های بسیار خوبی در این دوره از مسابقات شرکت کنند و با توجه به مسئولیتی که از طرف ستادکل نیروهای مسلح  به نیروی انتظامی داده شده امیدواریم سکوهای افتخار را در این 3 رشته برای  جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح در مسابقات سیزم به ارمغان بیاوریم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون