نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/1      8:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:129


نسخه چاپی
کشف کود شیمیایی غیر مجاز در ساری
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی استان از کشف 70 تن کود شیمیایی غیر مجاز به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال در ساری خبر داد .
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمود میرفیضی " در تشریح این خبر، گفت: در اجرای منويات مقام معظم رهبري و عزم جدی پلیس در مقابله قاطعانه با قاچاق، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و جرایم اقتصادی پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک باند عرضه کننده کودهای شیمیایی کشاورزی قاچاق ، فاقد کیفیت و استانداردهای لازم در ساری شدند .

سردار میرفیضی، تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی های قضائی متهمان را که با تشکیل باندی 3 نفره و خرید کودهای شیمیایی به صورت فله از سایر استان های کشور آن را با افزودنی های نامرغوب مخلوط و روانه بازار می کردند، در عملیاتی غافلگیرانه دستگیرکردند .

میرفیضی با بیان این که متهمان کودهای غیر مجاز را در کیسه هایی با آرم تجاری یکی از شرکت های معتبر داخلی با قیمت گزافی به فروش می رساندند، افزود: در بازرسی از انبار نگهداری کالا توسط متهمان 70 تن کود شیمیایی قاچاق کشف شد .

وی ارزش این محموله را توسط کارشناسان بالغ بر یک میلیارد و 100 میلیون ریال عنوان کرد و اظهار داشت: پس از معرفی متهمان به مرجع قضائی، کودهای کشف شده تحویل جهاد کشاورزی ساری شد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون