نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/1      9:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:79


نسخه چاپی
حضور تیم های نظارتی در مسیرهای تردد دانش آموزان
گروه ناجا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: تيم هاي نظارتي، گشت هاي محسوس و نامحسوس به استعداد 43 هزار نیرو در قالب 17 هزار مورد انواع گشت با استقرار در معابر اصلی منتهی به مدارس با هرگونه مزاحمت و تخلف برخورد جدي می کنند.

 

 

سردار "محمد شرفی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به حضور مقتدرانه و جدي پليس در طرح بازگشايي مدارس، نیروی انتظامی را تامین کننده نظم و امنیت و همکاری شهروندان و والدین دانش آموزان با پلیس را در خدمت رسانی هرچه بهتر مهم ارزیابی کرد.

وی با اشاره به برگزاری جلسات تعاملی متعدد با انجمن های اولیا و مربیان در طول سال تحصیلی اظهار داشت: هدف از برگزاري اين جلسات آموزشي از سوي کارشناسان پلیس پیشگیری، آشنايي والدین و دانش آموزان با تهديدات و آسيب هاي اجتماعي و فرهنگي و راه هاي مقابله با این آسيب ها به جوانان است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا افزود: برخورد قاطع با مزاحمان خياباني و بر هم زنندگان نظم و امنيت عمومي از مهمترين تمهيدات پليس پیشگیری براي بازگشایی مدارس است؛ تيم هاي نظارتي، گشت هاي محسوس و نامحسوس به استعداد 43 هزار نیرو در قالب 17 هزار مورد انواع گشت با استقرار در معابر اصلی منتهی به مدارس با هرگونه مزاحمت و تخلف برخورد جدي خواهند کرد.

وي با بيان اينكه اميدواريم بتوانيم آرامش و اطمينان خوبي را براي دانش آموزان و خانواده های آن ها به وجود بیاوریم، تصریح کرد: پليس با تمام توان در راستاي تامين نظم، امنيت و ارتقای آرامش و احساس امنيت شهروندان تلاش مي كند و تا رسیدن به شرایط ایده آل و اطمینان بخش به ماموریت خود ادامه خواهد داد .

اين مقام انتظامي افزود: همکاري شهروندان و والدين، پليس را در خدمت رساني هر چه بهتر ياري خواهد کرد و ما توقع داريم كه تمام سازمان های متولی پلیس را در تامین نظم و آرامش همگانی یاری کنند.

وی خاطرنشان کرد: پليس با رويكردي جامعه محور به دنبال تحقق مشاركت فعال آحاد مختلف جامعه است و تجربه ثابت كرده كه همراهي مردم در هر طرحي موفقيت آن را تضمين خواهد كرد و در این راستا بیش از 2 هزار و 700 پلیس افتخاری در طرح تامین امنیت مدارس مشارکت می‌کنند.

شرفی پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي در جامعه را نيازمند عزم جدي تمام سازمان های فرهنگي و اجتماعي دانست و افزود: برگزاري جلسات آموزش هاي همگاني و توصيه هاي پليسي براي دانش آموزان از ديگر فعاليت هاي پليس است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا به مدیران مدارس و اولیای دانش آموزان توصیه کرد که هر نوع بی‌انضباطی در این خصوص را سریعا به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون