نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/1      9:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:129


نسخه چاپی
هفته دفاع مقدس؛ یادآور دلاوری های شیرمردان و شیرزنان
گروه ناجا – رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: هفته دفاع مقدس، یادآور تمام دلاوری های شیرمردان و شیرزنان ایران اسلامی در دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"محمد شرفی" در این یادداشت با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، پاسداری از مختصات جغرافیایی ایران اسلامی در مقابل متجاوزان را از بزرگترين افتخارات ملت ايران دانست و آورده است؛ درجنگ تحميلي ملت ايران با رهبري عالم فرزانه حضرت امام خميني(ره) به تمام جهانيان ثابت کرد که با اتحاد و وحدت مسلمانان هر مانعي در مقابل اسلام برداشته خواهد شد و دشمنان اسلام از وحدت جامعه مسلمين در هراسند.

 هفته دفاع مقدس؛ فرصت بسيار مغتنم و گرانبهايي براي بهره برداري و بازشناخت ظرفيت ها و ذخاير معنوي و فرهنگي شهدا، جانبازان و بازگويي رشادت ها و جانفشاني هاي سلحشوراني است که عاشقانه دل به آرمان هاي والا و انقلابي پير و مرادشان دادند و با سلاح ايمان و بصيرت، روياي شکست‌ناپذيري قدرت‌هاي بزرگ منطقه را براي هميشه باطل کردند.

هفته دفاع مقدس همچون نگيني تا هميشه زمان، بر تاريخ حماسه و ايثار و پايداري آزادگان جهان مي‌درخشد و اکنون کارکنان نیروهای مسلح و خاصه نیروی انتظامی به عنوان مظهر اقتدار ملی، پرچمدار تمام آن رشادت ها هستند.

وی در ادامه تجديد ميثاق با امام راحل (ره) و بيعت با ولي فقيه زمان، مقام عظماي ولايت و رهبري حضرت امام خامنه اي (مدظله العالي) ، بر لزوم تحکيم اقتدار، وحدت و همبستگي ملي در برابر تهديدات دشمنان تأکيد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون