نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/1      9:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:256


نسخه چاپی
كشف 5 میلیارد نوشیدنی قاچاق در "سراوان"
گروه استان ها- سيستان و بلوچستان – معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان، از کشف 5 میلیارد ریال نوشیدنی قاچاق در شهرستان سراوان خبر داد.

 

سردار "غلامرضا جعفری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر گفت:  با کسب خبری مبنی بر دپو مقادیر زیادی نوشیدنی قاچاق توسط فردی سودجو در یکی از روستاهای حاشیه شهر سراوان موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پس از شناسایی  محل و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی قضائی  به همراه تیمی از کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت وارد عمل شدند و در بازرسی از انبار 12 هزار و 880 بطری انواع نوشیدنی قاچاق شامل: 11950 بطری آب انبه، 550 بطری دلستر یک و نیم لیتری و 380 قوطی نوشابه انرژی زا فاقد مجوز گمرکی کشف کردند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای کشف شده 5 میلیارد ریال برآورد شده خاطر نشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی نوشیدنی ها به اداره گمرک تحویل شد.

سردار جعفری در پایان از شهروندان خواست هر گونه اخبار و اطلاعات خود را در خصوص قاچاقچیان کالا و مخلان نظام اقتصادی از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون