نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/1      9:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:125


نسخه چاپی
کشف بیش از 5 ميليارد ريال کالای قاچاق در بهبهان
گروه استان ها- خوزستان – فرمانده انتظامی استان از كشف 5 ميليارد کالای قاچاق در شهرستان بهبهان خبر داد.

سردار"حیدر عباس زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بيان داشت: در راستاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید برخورد با قاچاقچیان، ماموران انتظامی شهرستان بهبهان با رصد اطلاعاتی از تردد یک دستگاه ایسوزو حامل کالای قاچاق در جاده کمربندی به سمت استیل مطلع و با ایجاد تور ایست و بازرسی پس از رعايت حقوق شهروندي و استفاده از علائم هشداردهنده خودروی مذکور را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پلیس در بازرسی از بار خودروی توقیفی 200 طاقه پارچه، 200 عدد پرده حمام، 144 عدد پستانک نوزاد، 3500 عدد چاقو اره اي و 144 عدد ست ليواني تنظيف نوزاد فاقد هرگونه مجوز گمرکی را كشف كردند.

سردار عباس زاده با اشاره به دستگيري یک متهم در اين رابطه، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 5 میلیارد ریال برآورد کردند که متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطرنشان کرد: سودجويان و مخلان اقتصاد داخلي کشور بدانند نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتي و کنترل تحرکات، با هرگونه فعاليت سودجويانه قاطعانه برخورد خواهند کرد و برای پاسداري از سرزمين عزيزمان تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون