نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/1      13:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:107


نسخه چاپی
نیروی انتظامی، نیرویی ارزشمند و همیشه در صحنه است
گروه استان ها – زنجان – استاندار با تقدیر از اقدامات شبانه روزی پلیس در برقراری نظم و امنیت جامعه و با اشاره به اینکه پرحجم ترین زحمات شورای تامین بر دوش نیروی انتظامی است، گفت: نیروی انتظامی نیرویی بسیار ارزشمند و همیشه در صحنه است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "فتح اله حقیقی" در دیدار سردار "رحیم جهانبخش" فرمانده انتظامی استان زنجان در ستاد انتظامی استان با تبریک هفته دفاع مقدس و تقدیر از تدابیر فرمانده انتظامی استان زنجان، گفت: امنيت بدون همکاري و همياري مردم با پليس امکان پذير نيست و فرماندهي انتظامي استان خدمات امنيتي ، انتظامي و ترافيكي را همه ساله به خوبي انجام مي دهد.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه امروزه نیروی انتظامی در بین مردم از محبوبیت و مقبولیت فراوانی برخوردار است، اظهار داشت: باید زمینه ای ایجاد شود که مردم نقش خود را در تامین امنیت و آرامش بشناسند و در این حوزه با پلیس همکاری لازم را داشته باشند تا جامعه امن و آرام داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه امروز به دلیل تلاش های کارکنان خدوم نیروی انتظامی و سایر کارکنان نیروهای مسلح امنیت سرمایه گذاری در استان در حد بسیار خوب است، بیان داشت: نیروی انتظامی نیرویی بسیار ارزشمند و همیشه در صحنه است و پرحجم ترین زحمات شورای تامین بر دوش نیروی انتظامی است.

حقیقی در ادامه از تلاش و زحمات فرمانده  انتظامي استان در تأمبن امنيت استان تشكر كرد و افزود: مبارزه مجاهدانه و شبانه روزي پليس با فساد، قاچاق مواد مخدر و برهم زنندگان نظم و امنيت يكي از شاخص هاي برتر اين نيرو است.

وی با تقدير و تشكر از اقدامات و تلاش های کارکنان انتظامی استان در تامین نظم و امنیت مراسمات محرم مخصوصا دسته حسینیه اعظم و زینبیه اعظم، خاطر نشان كرد: در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی مواد مخدر، طلاق و سکونت‌گاه‌های غیررسمی باید همه پای‌کار بوده و در حوزه پیشگیری فعالیت کنند.

استاندار زنجان با تقدیر از اقدامات پلیس در حفظ نظم و امنیت جامعه، با تاکید بر ضرورت فراهم کردن زیرساخت های مدرن برای حفظ ارتقاء امنیت، گفت: امنیت موجود در کشور و استان امنیتی پایدار است که همه برای حفظ و ارتقاء آن تلاش می کنیم.

رئیس شورای تامین استان زنجان تلاش خستگی ناپذیر و اخلاص را دو ویژگی ارزشمند کارکنان نیروی انتظامی استان بیان و اظهار داشت: رضایتمندی مردم و مسئولان استان از کار این عزیزان و شاخص مطلوب امنیت در استان نشانگر این موضوع است.

کارکنان ناجا حافظان حریم ولایت و پیشگامان تولید امنیت در جامعه

سردار "رحیم جهانبخش" فرمانده انتظامی استان زنجان در ادامه با تبریک هفته دفاع مقدس، گرامی داشت یاد و خاطر شهدا ضمن تشريح برخي عملكرد هاي پليس، گفت: کارکنان نیروی انتظامی حافظان حریم ولایت و پیشگامان تولید امنیت در جامعه هستند.

وی با تاکید بر اینکه با برنامه ريزي هاي انجام شده و با تلاش شبانه روزي همكاران ما، ‌افزايش گشت هاي انتظامي و حضور موثر ماموران در سراسر استان به ويژه نقاط مسافرپذير، شاهد كاهش جرایم در استان بوديم، گفت: كسب رتبه هاي برتر توسط پليس در استان نشان از توانمندي نيروي انتظامي استان و مشاركت و همكاري اقشار مختلف مردم و همدلي، وحدت، هماهنگي سازمان ها، نهاد ها و ... در تامين نظم و امنيت مطلوب دارد.

فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به تلاش های کارکنان در راستای تامین نظم و امنیت مراسم ماه محرم، گفت: پلیس استان با تمام امكانات و توان در سايه همكاري و حمايت ساير سازمان ها و نهاد ها با همراهي مردم و مسئولان در راستاي تامين نظم و امنيت مطلوب تلاش كرده كه شاهد امنيت مطلوبي در استان شاهد هستيم و اين استان يكي از استان هاي امن كشور است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون