نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/1      14:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:202


نسخه چاپی
دوران سربازی، بهترین زمان برای خدمت به ارزشهاست
گروه ناجا - فرمانده پشتیبانی قرارگاه ناجا از خدمت مقدس سربازی به عنوان دوران تجربه آموزی، مسئولیت پذیری نام برد و افزود: این دوران، بهترین زمان برای خدمت به ارزشها است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "جعفری نسب"  پیش از ظهر امروز در مراسم روز سرباز که در سالن کوثر ستاد ناجا برگزار شد با عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع)، اظهار کرد: سربازان نقش مهمی در حراست از مرزهای کشور ایفا می کنند.

وی نظام جمهوری اسلامی ایران را مقدس خواند و گفت: در حال حاضر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبدیل به یک شجره در منطقه شده و گستره مرزهای آن فراتر از آنچه که در تصور دشمنان است، می باشد.

این مقام عالی انتظامی در مقایسه گذشته با زمان حال جمهوری اسلامی ایران گفت: در زمان دولت مقهور پهلوی، کشور ایران مطیع امر مستکبران جهان بود اما بعد از انقلاب با توجه به شرایط استراتژیک منطقه ای توانست شرایطی را فراهم آورد که امروز آمریکا حتی جرأت نزدیک شدن به آب های خلیج فارس را ندارد.

فرمانده پشتیبانی قرارگاه ناجا از خدمت مقدس سربازی به عنوان دوران تجربه آموزی، مسئولیت پذیری نام برد و افزود: این دوران، بهترین زمان برای خدمت به ارزشها است.

جعفری نسب به نقش تاثیرگذار سربازان در اجرای ماموریت های ناجا و نیز تامین امنیت اشاره و بیان کرد: مردم ما در پناه امنیتی که شما عزیزان ایجاد می کندی با آرامش و خیالی مطمئن زندگی می کنند.

سربازان، جوانمردی را سرلوحه زندگی خود قرار دهند

در ادامه سردار سرتیپ پاسدار "سید مجتبی عبداللهی" ریاست هیئت مشاوران فرماندهی ناجا با اشاره به روز سرباز بیان کرد: نیروی انتظامی چهل سال به کمک شما سربازان توانسته امور مختلف را با سربلندی پشت سر بگذارد.

به گفته این مقام عالی انتظامی سربازان نسل جدید باید دین و دیانت را به صورت جدی پیگیری کنند نیاز جامعه به شما جوانان در شرایط صلح در همه زمینه ها است.

وی در خاتمه با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) که "اگر فرهنگ اجنبی در ذهن تان رخنه کند دین و دیانت از در دیگر خارج می شود"، گفت: شما سربازان باید درس جوانمردی را سرلوحه کارتان قرار دهید و احترام به پدر و مادر را در اهم امور خود فرض نمایید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون