نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/1      14:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:101


نسخه چاپی
بزرگ كردن دشمن و انفعال در برابر آن، گناهی نابخشودني است
گروه استان ها – اردبيل - رئيس مركز مطالعات راهبردي ناجا با بیان اینکه ايران اسلامي در اوج اقتدار بین المللی قرار دارد؛ گفت: بزرگ كردن دشمن و انفعال در برابر آن گناهی نابخشودني است.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار" احمد رضا رادان" در مراسم گشايش نمايشگاه فرهنگی -رزمی دفاع مقدس استان اردبیل گفت: امروز قدرت موشكي و دفاعي ايران اسلامي به اندازه اي رسيده كه استكبار جهاني به سركردگي آمريكا را بر آن وا داشته تا براي مذاكره با كشورمان به التماس بيفتند.

وي با بيان اينكه دشمن در برابر توانمندي هاي گوناگون ما از قدرت ولايت و ايثار گري هاي مردم رزمنده گرفته تا توان نظامي دفاعي و اراده علمي جوانان ايراني، بسيار حقير است؛ تاكيد كرد: بزرگ كردن دشمن و انفعال در برابر آن گناهی نابخشودني است.

رئيس مركز مطالعات راهبردي ناجا تصريح كرد: تمام تحليلگران و سياستمداران غرب به خوبي فهميده اند كه اگر در وضعيت كنوني يك ضربه به ايران بزنند؛ در مقابل 10 ضربه مهلك دريافت مي كنند.

سردار رادان با تحليل شرايط منطقه گفت: همانگونه كه رهبر معظم انقلاب نيز فرمودند:"هيچ جنگي عليه ايران اتفاق نمي افتد و همه اين سرو صداها جنجال تبليغاتي است تا دشمنان به خيال خام خود بتوانند در اراده اين ملت خللي ايجاد كنند."

رئيس مركز مطالعات راهبردي ناجا با بيان اينكه شهادت در راه دفاع از دين و ميهن براي ما شيرين تر از عسل است؛ افزود: تمامي موفقيت هاي ما حاصل 8 سال دفاع مقدس و برگرفته از حماسه ماندگار عاشوراست.

وي حفظ فرهنگ عاشورا و دفاع مقدس و انتقال آن به نسل جوان و آيندگان را وظيفه همگاني دانست و ياد آوري كرد: در صورت هرگونه سستي و يا بي تفاوتي نسبت به آرمان هاي مقدس انقلاب اسلامي، بايد فردا در روز قيامت پاسخگوي شهيدان باشيم.

سردار رادان، اقتدار و عظمت ایران اسلامی را مرهون ياري خداوند متعال، رهبري داهيانه مقام معظم رهبري و اراده آهنين جوانان اين مرز و بوم دانست و گفت: كشتي انقلاب در اين درياي خروشان همچنان پيروز مندانه به مسير خويش ادامه داده و دشمنان روز به روز سرخورده تر خواهند شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون