نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/1      15:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:315


نسخه چاپی
نقش بسیار مهم ناجا در برگزاری همایش عظیم اربعین حسینی (ع)
گروه استان ها- یزد- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا نقش بسیار مهمی در همایش اربعین بر عهده دارد گفت: بحمدالله با حضور بسیار خوب کارکنان پلیس، امنیت زائران و عزاداران حسینی به خوبی تامین شده است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "سید علیرضا ادیانی" ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) خاطرنشان کرد: هدف از سفر به استان دارالعباده و دارالعلم یزد عرض ارادت و خسته نباشید به کارکنان خدوم نیروی انتظامی در آستانه همایش عظیم اربعین حسینی است.

وی با بیان اینکه ناجا نقش بسیار مهمی در برگزاری همایش اربعین حسینی بر عهده دارد افزود: بحمدالله با حضور بسیار خوب کارکنان پلیس، امنیت زائران و عزاداران حسینی به خوبی تامین شده که جا دارد از زحمات آنها قدردانی کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی در خصوص پلیس در تراز جمهوری اسلامی گفت: این موضوع خواسته مقام مقام معظم رهبری و جزو مطالبات اصلی فرمانده  ناجا است که خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در این خصوص صورت پذیرفته است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد: در نظر است در سال آینده نیز چندین همایش راهبردی در این خصوص با حضور مسئولان برگزار شود که این عزم در همه نیروها تا رسیدن به هدف وجود دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون