نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/2      12:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:804


نسخه چاپی
رئیس هیئت جهت‌یابی نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران:
آموزش يک اصل مهم در توانمندسازي است
گروه ناجا - رئیس هیئت جهت یابی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: آموزش يک اصل مهم در توانمندسازي است که اگر با برنامه ريزي و به کارگيري از تجهيزات و آگاهی تخصصی صورت پذيرد، نتيجه بخش خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در بازدید از اردوی تیم جهت یابی نیروهای مسلح اعزامی به مسابقات کشور چین مستقر در استان گیلان، هفته دفاع مقدس را تبلور وحدت، مقاومت و اراده ملت ايران اسلامی دانست و گفت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس، روحیه استکبار ستیزی و تفکر انقلابی مردمی بود که به ندای رهبر فرزانه خود لبیک گفتند و در مقابل دشمنان تا بن دندان مسلح این مرز بوم ایستادگی کردند.

وی افزود: هفته دفاع مقدس فرصت طلایی است تا با الهام گیری از آرمان ها و سیره پاک و عاشورایی بتوانیم در انجام وظایف و در هر لباس و موقعیتی، موفق و پیروزمند ظاهر شویم.

رئیس هیئت جهت یابی نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران در ادامه آموزش مستمر را پیش نیاز موفقیت دانست و تصریح کرد: آموزش دائمي، مستمر و علمي و استفاده از مربيان آموزشي کارآمد عناصر اثرگذاری هستند که در اجرای موفق و کسب پیروزی در رقابت های پیش رو مثمر ثمر خواهد بود.

سردار کرمی گفت: آموزش يک اصل مهم در توانمندسازي است که اگر با برنامه ريزي و به کارگيري تجهيزات و آگاهی تخصصی صورت پذيرد، نتيجه بخش خواهد بود.

وی با اشاره به سه فاکتور مهم سلامت جسمانی، تبحر در نقشه‌خوانی و تصمیم‌گیری در شرایط سخت عنوان کرد: جهت‌یابی ورزشی علمی است که فرد با داشتن یک نقشه که تعدادی هدف بر روی آن مشخص است و با پیدا کردن مسیرهای مرتبط، اهداف را جست‌وجو می‌کند و رمز موفقیت در این رشته ورزشی دارا بودن آمادگی جسمانی، دقت و تمرکز بالا و آشنایی و تبحر در به کارگیری تجهیزات نوین است.

رئیس هیئت جهت یابی نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران توجه به موضوع آموزش و ارتقای آمادگی جسمی و روحی در ضرورت انجام كيفي برنامه های آماده سازی در برپایی این اردو را مهم ارزیابی کرد و یادآور شد: كسب بالاترين سطح از آمادگي جسماني تیم اعزامی به مسابقات باید با جدیت پیگیری و در دستور کار قرار گیرد تا با آمادگی کامل بتوانیم پرچم پرافتخار کشور عزیزمان را در سکوی اول این مسابقات برافراشته کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون