نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/2      12:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:275


نسخه چاپی
صحت عمل مامور وظيفه شناس پليس دشتستان
گروه استان ها- بوشهر - سرپرست فرمانده انتظامي شهرستان دشتستان، گفت: ماموران وظيفه شناس این پليس کیف حاوی یک میلیارد ریال را به صاحبش برگرداندند.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "فرامرز ملکوتی" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: 2 نفر از کارکنان کلانتری 11 "برازجان" حین گشت زنی و انجام وظیفه متوجه یک کیف دستی حاوی مقادیری وجه نقد در کنار دستگاه خودپرداز بانک شدند.

سرپرست فرمانده انتظامي شهرستان دشتستان در ادامه خاطر نشان کرد: در بررسی صورت گرفته مشخص شد، کیف مذکور حاوی یک میلیارد ریال وجه نقد و تعدادی دسته چک است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران وظیفه شناس مبلغ پیدا شده را صورتجلسه و ضمن اطلاع رسانی در سطح شهر، صاحب وجه به کلانتري مراجعه و ضمن تقدیر و تشکر از کار خداپسندانه پلیس کیف خود به همراه وجه مربوطه را تحويل گرفت.

سرهنگ ملکوتی با بيان اينكه صداقت و امانتداري در مسائل مادي و معنوي و ترويج اين فرهنگ در آحاد جامعه، امري ضروري است، گفت: به منظور ترويج فرهنگ خود کنترلي، ارتقاء صحت عمل و ارج نهادن به اين عمل خداپسندانه و الگوسازي رفتارهاي شايسته، از اين امانت داران تقدير مي شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون