نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/2      12:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:255


نسخه چاپی
کشف 315 کیلو تریاک از 2 خودرو سمند
گروه استان ها_کرمان_ فرمانده انتظامی استان از کشف 315 کیلو تریاک و توقيف 2 خودرو سمند در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

 

 

سردار "عبدالرضا ناظری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بیان داشت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدراستان برابر اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مطلع شدند، قاچاقچيان قصد دارند محموله ای از مواد مخدر را از مسیر های منتهی به استان کرمان به  استان هاي شمالي منتقل کنند.

وی افزود: 3  اكيپ از ماموران اداره عمليات ويژه پليس مواد مخدر استان برای عمليات دستگيري به محل های تردد قاچاقچیان اعزام و در شهر کرمان به 2 دستگاه خودرو سمند مشکوک و به آنها دستور ایست دادند.

 سردار ناظری بیان داشت: قاچاقچیان بدون توجه به ایست پلیس به مسیر خود ادامه دادند و پس از طی مسافتی عرصه را بر خود تنگ دیده و خودروها را رها و اقدام به فرار کردند که با هوشیاری ماموران دستگیر شدند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو های مذکور 315 کیلو تریاک را کشف و 3 متهم را دستگیر کردند.

 فرمانده انتظامی استان در خاتمه تلفن های 110 و 128 پليس را به صورت شبانه روزي آماده دريافت گزارش هاي مردمي در رابطه با فعاليت هاي مجرمانه قاچاقچيان مواد مخدر اعلام و تصريح كرد: مشاركت مردم در مبارزه با قاچاقچيان مواد مخدر ضروري و ضامن توفيقات پليس خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون