نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/3      13:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:166


نسخه چاپی
حادثه رانندگی با یک کشته و 2 مصدوم در تنکابن
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه نیسان با یک کشته و 2 مصدوم در محور دوهزار شهرستان تنکابن خبر داد .
 

سرهنگ " علیرضا قدمی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور دو هزار شهرستان تنکابن، بلافاصله ماموران گشت پاسگاه انتظامی دو هزار به محل حادثه اعزام شدند .

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه یک خودرو نیسان با 3 سرنشین  به دلایل نامعلومی از مسیر خود منحرف و واژگون شد .

سرهنگ قدمی، تصریح کرد: بر اثر این حادثه راننده این خودرو به علت شدت صدمات وارده در دم جان باخت و دیگر سرنشینان آن مجروح شدند .

وی با اشاره به این که مجروحان این حادثه توسط عوامل امداد و نجات جاده ای به بیممارستان منتقل شدند، اظهار داشت: علت تامه این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است .

رئیس پلیس راه مازندران از عوامل اصلي بروز حوادث رانندگي و تلفات ناشي از آن را خواب آلودگی، سرعت غير مجاز و عدم توجه به جلو برشمرد و به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقرارات راهنمایی و رانندگی ، پرهیز از عجله و شتاب و رعايت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضريب ايمني، فرهنگ اجتماعی خود را به نمايش بگذارند .*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون