نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/7      11:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:173


نسخه چاپی
کشف محموله 295 کیلویی حشیش در اصفهان
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی استان از کشف محموله مواد مخدر شامل 295 کیلوگرم حشیش و 50 کیلوگرم تریاک در عملیات ویژه ماموران یگان تکاوری این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار" مهدی معصوم بیگی" با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران یگان تکاوری فرماندهی انتظامی استان اصفهان حین گشت زنی در حاشیه یکی از محورهای مواصلاتی استان به یک دستگاه خودروی پژو 405 شده مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: پس از متوقف شدن خودروی مذکور در بررسی های صورت گرفته مشخص شد این خودرو به عنوان راه پاک کن خودروی حامل مواد مخدر عمل می کرده است.

سردار معصوم بیگی، اظهار داشت: لحظاتی بعد یک دستگاه خودروی وانت مزدا حامل مواد مخدر از محل عبور کرده و بدون توجه به دستور ایست ماموران از صحنه متواری شد اما سرانجام در یک عملیات تعقیب و گریز متوقف و در بازرسی از آن 295 کیلوگرم حشیش و 50 کیلوگرم تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در این عملیات 2 سوداگر مرگ دستگیر و همراه با پرونده تشکیل شده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه یگان تکاوری فرماندهی انتظامی استان اصفهان ماموریت نظارت و کنترل بر راه های صعب العبور، جاده های خاکی، مناطق کویری و کور استان را دارد گفت: نیروهای جان برکف یگان تکاوری استان به صورت شبانه روز و در سخت ترین شرایط ماموریت تامین نظم و امنیت را انجام داده و نقشه های سوداگران مرگ و قاچاقچیان کالا را نقش بر آب می کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون