نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/10      11:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:172


نسخه چاپی
3 کشته و 2 مصدوم درمحور "میانه -زنجان"
گروه استان ها - آذربایجان شرقی - فرمانده انتظامي شهرستان میانه از تصادف يك پراید با يك وانت نیسان در این شهرستان خبر داد و گفت: در اثر اين حادثه 3 نفر کشته و 2 نفر مصدوم شد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "رمضان الهوردیان" در تشريح جزئیات اين خبر گفت: در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يك فقره تصادف در کیلومتر 25 محور "میانه - زنجان"، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران و عوامل اورژانس در محل حادثه مشخص شد، یک پراید با وانت نیسان به صورت رخ به رخ برخورد کرده که متأسفانه در اثر این حادثه 3 نفر از سرنشینان پراید فوت و2 سرنشین دیگر از هر 2 خودرو به دلیل شدت جراحات به مراکز درمانی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه با بیان اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه، انحراف به چپ از سوی راننده پراید عنوان شده؛ از رانندگان درخواست کرد: هنگام رانندگي از هرگونه سرعت و سبقت غيرمجاز خودداري كنند و در مواقعی که احساس خستگی و خواب آلودگی می کنند در مکانی امن توقف کرده و پس از رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازند تا شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون