نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/10      11:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:311


نسخه چاپی
محموله میلیاردی کالاي قاچاق در"سميرم"
گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامي شهرستان "سميرم" از کشف یک محموله شامل انواع کالاي خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ "سهراب قرقاني" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران ايستگاه بازرسي شهيد "رئيسيان" حين کنترل خودروهاي عبوري به يک دستگاه کاميون بنز مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو100 بطري روغن ذرت ، 191 بسته کاپوچينو،353 بطري شکلات صبحانه، 36 قوطي کره بادام زميني،40 بسته شير فندق ، 20بطري مايع لباسشويي،120 بطري سس، 96 بسته بیسکويت، 96 قوطي شير عسل، 4 هزار و 560قوطي نوشيدني، 8 بسته آدامس، 47 بسته قرص جوشان و 24 بسته رشته سوپ خارجی کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه راننده خودرو مدارک گمرکی مربوطه را ارائه نداد بیان داشت: محموله و خودرو توقیف و راننده نیز دستگیر شد.

سرهنگ قرقانی از تحویل متهم به مراجع قضائی خبر داد و افزود: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد و 100 میلیون ریال اعلام شده است .

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان به آنان را نخواهد داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون