نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/10      11:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:187


نسخه چاپی
کشف بیش از 2 تن مواد مخدر در لرستان
گروه استان ها – لرستان – فرمانده انتظامی استان با اشاره به کشف 2 تن و 550 کیلو گرم انواع مواد مخدر در 6 ماهه سال جاری گفت : در این مدت 8 هزار و 254 نفر خرده فروش مواد مخدر و معتاد متجاهر دستگیر شد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "حاجی محمد مهدیان نسب" در جمع خبرنگاران به راه اندازی قرارگاه مقابله با قاچاق کالا و ارز  اشاره کرد و گفت : در مدت 6 ماهه امسال265 میلیارد تومان انواع کالای قاچاق کشف و  44 باند قاچاق منهدم شد که با تلاش و زحمات همکاران  رتبه برتر  را در کشور کسب کردیم.

وی با اشاره به این که میزان کشفیات کالای قاچاق نسبت به مدت مشابه سال گذشته 38 درصد افزایش داشته است گفت : در 6 ماهه امسال نیز  86 باند سرقت متلاشی شده است.

سردار مهدیان نسب 14 درصد کاهش تصادفات جرحی و 17 درصد کاهش تصادفات خسارتی را از دیگر اقدامات پلیس برشمرد و گفت : در مجموع 13 درصد کاهش  تصادفات داشته ایم .

فرمانده انتظامی استان  با اشاره به اينکه تلاش برای دستگيري قاچاقچيان با جديت ادامه دارد.گفت: نیروی انتظامی تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا سوداگران مرگ در هیچ نقطه ای از استان احساس امنیت نکنند و در مدت یاد شده  2 تن و 550 کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف و  8 هزار و 254 نفر خرده فروش مواد مخدر و معتاد متجاهر دستگیر شد.

وی  در ادامه به تشریح برنامه های هفته ناجا 98 با  شعار " پلیس هوشمند،امین مردم" پرداخت و گفت : این شعار بیانگر اولویت ها و ماموریت های موجود در حوزه نظم و امنیت در جامعه می باشد و برای تحقق این موضوع  باید از تمام ظرفیت های علمی و تخصصی درون و برون سازمانی به نحو شایسته استفاده کرد.

سردار مهدیان نسب افزود: هفته ناجا داري پتانسيل خوبي در بهبود وتقويت بيش از پيش تعامل وهمکاري با دستگاه ها ، جلب مشارکت وهمراهي مردم، در راستاي تحقق شعار سال است و مجموعه انتظامي استان برآن است با بهره گيري ازتوان، امکانات و تهجیزات موجود، در مسير خدمات رساني مضاعف، به هنگام و بي منت به شهروندان گام برداریم.

فرمانده انتظامی استان در ادامه با بیان  75 درصدی  رضایت مندی مردم از پلیس در سامانه 197 گفت :  در این مدت 10 هزار و 235 گزارش در سامانه 197 ثبت شده است که 48 درصد درخواست مشاوره و 52 درصد تقدیر و تشکر از اقدامات پلیس بوده است .

وی در پایان 175 جلسه آموزش چهره به چهره در مدارس و مساجد ، صلح و سازش 74 درصدی پرونده ها توسط کارشناسان مشاوره ، اجرای 4 هزار و 937 طرح پاکسازی نقاط آلوده در سطح استان ،  528 هزار و 506 مورد تماس با فوریت های پلیسی 110که با افزایش 52 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را از دیگر اقدامات پلیس برشمرد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون