نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/11      7:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:377


نسخه چاپی
مامور پلیس اصفهان کیف پول توریست درمانی را بازگرداند
گروه استان ها_اصفهان_جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: یک کیف که حاوی مقادیر زیادی دلار،دینار و 15 میلیون و 600 هزار ریال وجه نقد کشورمان بود توسط یکی ازماموران پلیس اصفهان به مالک آن که یک توریست درمانی بود بازگردانده شد.

 

 

سرهنگ "حسین حسین زاده" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: یکی از ماموران کلانتری 35 بازار "اصفهان" حین گشت زنی در محدوده عمارت "عالی قاپو" یک کیف زنانه را درکنار نیمکتی پیدا کرد.

وی افزود: این کیف حاوی ۵۱قطعه اسکناس۱۰۰دلاری،۵۸ قطعه اسکناس25 هزار دینارعراقی،۵ قطعه اسکناس۵۰ هزاردینارعراقی،یک قطعه اسکناس یک هزار دینارعراقی،15 میلیون و 600 هزار ریال وجه نقد، یک دستگاه تلفن همراه سامسونگ و یک رشته گردنبند تزیینی بود.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه یک سیم کارت کشور عراق در کیف بود ، اقدامات تخصصی برای شناسایی مالک انجام شد و در کم تر از یک ساعت مالک آن که از اتباع کشور عراق بود شناسایی شد.

جانشین انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه این توریست برای مداوای چشمانش این پول را تهیه و به کشور ما مسافرت کرده بود اظهار داشت: امانت داری و وظیفه شناسی یک مامور پلیس باعث شد این پول که برای مداوا تهیه شده بود به مالک بازگردانده شود و این توریست درمانی برای همه سخت کوشان پلیس آرزوی سلامتی و موفقیت در کارهایشان کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون