نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/13      12:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:83


نسخه چاپی
انهدام باند بزرگ قاچاق موادمخدر در مرزهاي سيستان و بلوچستان
گروه ناجا - فرمانده مرزباني استان سيستان و بلوچستان از كشف 630 كيلو موادمخدر توسط مرزداران هنگ مرزي ميرجاوه خبر داد.
 

سردار "محمد ملاشاهی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با انجام اقدامات اطلاعاتي از قصد يك باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه مطلع شدند و با برنامه‌ريزي دقيق عملياتي و پوشش منطقه، سوداگران مرگ را در رسيدن به اهداف شوم‌شان ناكام گذاشتند.

وي ادامه داد: چندين تيم پوششي و عملياتي، پس از شناسايي مسيرهاي تردد قاچاقچيان به اجراي كمين هدفمند پرداخته و با پشتيباني اطلاعاتي و هدايت عملياتي، توانستند اين باند بزرگ قاچاق موادمخدر سوداگران مرگ را منهدم كنند.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در اين عمليات هدفمند كه با درگيري مسلحانه بين مرزبانان و قاچاقچيان همراه بود سوداگران مرگ كه در مقابل آتش پرحجم مرزداران توان مقابله نداشتند در رسيدن به اهداف شوم خود ناكام ماندند و مرزداران اين فرماندهي، موفق شدند ضمن توقيف 2 دستگاه خودرو و دستگيري يك قاچاقچي، 630 كيلوگرم ترياك و مقاديري سلاح، مهمات و تجهيزات ارتباطي را كشف کنند.

سردار ملاشاهی با تاکيد بر قاطعيت مرزباني در برخورد با سوداگران مرگ، به مرزنشینان غیور توصيه كرد: مرزنشینان در صورت اطلاع از فعاليت مشكوك مراتب را به مرزباني و مراجع امنيتي اعلام كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون