نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/15      12:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:72


نسخه چاپی
کشف بیش از 2 تن مواد افیونی در سراوان
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان-فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 2 تن مواد مخدر در سراوان خبر داد.
 

سردار"محمد قنبری" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: با کسب خبري مبني برجابجایی محموله سنگین موادافیونی توسط قاچاقچیان از مناطق مرزی به شهرستان سراوان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامي شهرستان سراوان در این عملیات که با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همراه بود، در قالب چند تیم پوششی با اقدامات گسترده تخصصي و رصد منطقه، موفق شدند روز گذشته ضمن شناسايي مسير تردد قاچاقچيان با اجراي کمين در مسير عبور آنان ،خودروهاي حامل مواد مخدر را شناسايي کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصريح کرد: قاچاقچیان با مشاهده ماموران انتظامی بدون توجه به دستور ایست با سرعت متواری که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز آنها را علائم هشدار دهنده متوقف کردند.

سردار قنبری بیان کرد: در اين عملیات سه قاچاقچی حرفه ای مواد افیونی دستگیر و در بازرسی از 2 دستگاه پژو 405 و یک دستگاه خودرو وانت، 2 تن و 7 کیلو و 66 گرم انواع مواد افیونی شامل یک تن و 333 کیلو و 704 گرم تریاک، 648 کیلو و 262 گرم حشیش، 10کیلوگرم شیشه، 9 کیلو و 100 گرم  مرفین، 4 کیلوگرم هروئین و 2 کیلوگرم سایر مواد مخدر کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در خاتمه گفت: متهمان به مقام قضائی معرفی و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری این باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی ادامه دارد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون